| EuShiNumaiEu a întrebat:

BUna! Intrebare pentru cei care se drogheaza, fumeaza sau bea: de ce beti si fumati sau de ce va drogati, nu inteleg ce va place atat de mult?

Răspuns Câştigător
| Alexu24 a răspuns:

Nu fac nici unul din lucrurile astea dar cunosc persoane care au facut-o. Ei cred ca este ceva care ii scapa de lumea asta de rahat. Prin asta incearca sa scape de probleme...Chiar si ei sunt constienti ca nu e bine si se pot lasa doar cu multa vointa.

3 răspunsuri:
| alissu a răspuns:

Se numeste viciu happy nu te poti lasa de el.De ce o facem!? Din cauza lumii rele ce ne inconjuara, nu ai observat? De ce o facem?! Pentru ca ne linisteste. funda?batting eyelashes

| WizKhalifaa a răspuns:

Eu am facut/fac toate trei! De ce?
Tigari fumez pentru ca sunt dependent (5 ani)!
Alcool, nu am mai baut de 6 luni.
Marijuana pentru ca ma simt bine, in compania unor prieteni discreti si cu mult simt al umorului. Dar nu prea des pentru ca da dependenta psihica.
Nimeni nu o sa inteleaga de ce fumeaza lumea, de ce bea sau de ce "se drogheaza" pana nu vor face si ei.
Daca nu stai bine cu psihicul nu iti recomand nici una din astea 3 pentru ca o sa te distrugi singur.

| Supplexa a răspuns:

Hei, pai iti spun sincer. Eu fumez, pentru ca am avut un moment mai urat, care m-a deprimat foarte mult, e foarte fain sa fumezi pe mine ma relaxeaza :*