| andrada a întrebat:

Intrebare pentru fete: ati simtit vreodata ca nu puteti sa stati fara iubitul vostru? Suntem impreuna de 6 luni dar in ultima vreme parca m-am indragostit si mai tare de el. Toata ziua ma gandesc la el si n-am chef de nimic altceva. Azi m-au sunat prietenii sa iesim prin oras si eu i-am refuzat pentru ca nu aveam chef de nimeni altcineva decat de el. Nu stiu daca ma credeti dar azi am stat toata ziua in pat, n-am iesit nici unde ci doar m-am gandit la el. Ma simt singura dar daca ma suna altcineva in afara de el ii zic sa ma lase in pace laughing Ce ar trebui sa fac? Ati trecut prin asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Gαηαmα a răspuns:

Suntem impreuna de aproape un an si fac asta pentru ca il iubesc mult.Dar totusi poti vorbi intai cu el sa vezi ce face, daca are treaba sau altceva si nu va puteti vedea, poti sa nu-ti mai refuzi prieteniihappy si sa mai iesi la o plimbare big grin cand doresti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine să iubești, dar nu te detașa de lumea în care trăiești.

| Gαηαmα a răspuns:

Da,exact asta fac si eulaughing