| ANONIMANONIMI a întrebat:

Buna intrebare pentru fete.Voi ce folositi ca sa scapati de parul din zona intima? in afara de big pentru ca irita.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Poti sa folosesti crema depilatoare sau poti folosi big-ul dar inainte sa te dai cu crema de ras, nu o sa te mai iriti.

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Crema depilatoare e cea mai indicata, eu asta folosesc.Nu suport lama, ma fac praf, efectiv a 2 3 zi o mancarime insuportabila + bubite mici si multe, oricat as schimba aparatu, lama la fel patesc. Si pot spune ca sunt in 'as' in arta barbieritului cu lama straight face si ma irit ca dracu jos

| mona a răspuns:

Incearca crema depilatoare pentru zone sensibile

| DiamondShine a răspuns:

Masina de tuns, un fel de epilator care taie nu smulge.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu masina de tuns

| pceli2007 a răspuns:

Merge si cu ceara, dar eu recomand epilatorul

| ANONIMANONIMI explică (pentru pceli2007):

Cu epilatorul ustura sincer dar nu exista vreo crema speciala ca sa se ia usor