| Andr3 a întrebat:

Bunahappyintrebarea este mai mult pentru baieti dar pot raspunde si fete happy ce parere aveti despre fetele cu pistrui (nu f multi,asa cativa pe obraji si pe nas )?dar despre cele cu strungareata ?Dar despre fetele care le au pe aman2?

Răspuns Câştigător
| Marian_Maxim_1992 a răspuns:

Sunt rare. Eu le ador

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Părerea mea e că acest 2 lucruri nu urâțesc sau înfrumusețează o fată.hee hee
O zi bună!

| Emilia23 a răspuns:

Si eu vreau sa aflu raspunsul la intrebarea asta big grin laughing

| tyorf a răspuns:

Pai nu conteaza cum arati asa a vrut Dumnezeu dar cu singuranta ele au ceva atragator. FUNDA?