| danutzika a întrebat:

intrebarea mea ar fi aceasta:Vi se pare ca o afacere cu accesorii hand made gen:bratari, lanturi, inele, cercei ar fi una profitabila? si daca ar fi un shopp online a ti comanda de acolo produse personalizate?

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Normal, daca esti cu adevarat bun. Nu numai la confectionare ci si la calitatea web-ului, etc.Nu uita: bijuteriile facute manual, sunt valoroase nu numai din cauza materialelor folosite ci, mai ales pentru munca depusa. Ca sa nu mai vorbim ca fiecare creator, pune mult suflet.acolo.Mult mai mult decat in bijuteriile de serie.

| chocolattee a răspuns:

Eu am comandat, ba chiar le-am desenat chiar eu in paint iar tipa mi le-a facut. daca esti interesata www.sillylittlemoo.blogspot.com