| Mirunaaa2 a întrebat:

Buna, iubitul meu a lucrat la o fata acasa, adica lucru prin curte si am vazut ca i-a dat like si inima pe insta la poza, sunt geloasă, ce sa fac? Sa ii zic sa nu mai dea inimi la pozele ei sau sa il las in pace sa ma fac ca nu vad?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Nu știi cum să strici relația.
E o reacție pe Facebook, nu înseamnă nimic.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai stai așa și observă situația. poate doar i-a dat că s-au cunoscut, fără alte intenții,

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-l intrebi intai pe el, de ce i-a postat aleia inimi la poze si apoi sa faci o criza de gelozie.

| dragodana a răspuns:

Salut!
D-aia i-a dat Dumnezeu ochi.Atata timp cat nu pune mana e ok.
Dar el are vreo reacție cand îți dau ție băieții like si inimi pe Insta?
Poti sa-i spui, așa în treacăt, ca îți place asta. Daca vrea, va intelege.

| G1SY a răspuns:

Pune si tu like si inima unui baiat sa ii vezi reactia. Dupa decizi sa faci scandal sau nu. Mie de ex. nu mi-ar placea asa ceva, daca s-a uitat la poza e treaba lui dar de ce e neaparat sa puna like. Vrea sa se bage in seama sau care-i treaba.