| roxyana03 a întrebat:

Iubitul meu "fostul" mi-a facut ceva groaznic, mi-a zis sa ne intalnim sa vorbim, dar a venit cu iubita lui, se pupau in fata mea, iubita lui stie ca eu il iubesc, si e cea mai buna prietena a mea "era", cand se pupau in fata mea imi venea sa mor,

Vreau sa ma ajutati sa-l uit, sau macar sa-i demonstrez lui ca nu`mi pasa? cum anume sa fac?

Sa stiti, nu vreau sa`mi fac alt prieten,

Vreau sa-i demonstrez ca nu`mi mai pasa de elcrying(... dar fara sa`mi fac alt prieten,

ajutor va rog
FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| RenataAlesya a răspuns:

Ohhhcrying crede-ma ca stiu prin ce treci...si stiu foarte bine...mi s-a intamplat si mie un lucru asemanator, Baiatul pe care il iubesc m-a dezamagit si acum incerc sa il uit eu insa am destul timp fiindca il vad numai la scoala si cumacum e vacanta am mult timp sa ma gandesc ce voi face. Uite ce as face eu daca as fi in locul tau:

-Mi-as gasi o noua prietena iar cand m-as intalni cu el sau as trece pe langa el as rade cu acea prietena si as zice ceva( Ce tare a fost aseara la petrecerea/ la club sau ceva de genu, prefa-te ca faci lucruri pe care nu le-ai facut cu el si ca nu-i duci lipsa...cel mai probabil este sa vina la tine si sa iti ceara scuze in genunchi, atunci sigur te vei simti mai binelaughing fiindcase va umili singur, iar ce va urma hotarasti numai tubig grin

sper ca te-am ajutat:*

4 răspunsuri:
| BigBang a răspuns:

In primul rand trebuie sa te hotarasti daca ceea ce vrei tu e sa-l uiti, sau sa-l recuceresti.Cea mai mare dovada de indiferenta o dai atunci cand pur si simplu nu iti pasa.salut

| Marius_7199 a răspuns:

Ar fi trebuit sa fii indiferenta si sa'l iei peste picior cand a venit cu aia.si asta l'ar fi durut putin.mai multlaughingtrebuia sa'i zici ceva gen "d'asta m'ai chemat tu sa'mi demostrezi cat de fraier esti? sau ca stii sa saruti? emotionant."in continuare cred ca ar trebui sa fii foarte nepasatoare in legatura cu el chiar daca l'ai iubit.te cred.stiu cum e.nu e greu sa uiti.si mai ales atunci cand nu lasi pe cineva sa te ajute., tu vrei singura.succes!

| JustBeEvil a răspuns:

Fata aia clar nu e cea mai buna prietena a ta...:-

| anonimus_6449 a răspuns:

Pai in primul rand foarte urat din partea lui iar tu uital si daca mai vrei sai ai un prieten alege-l bine