| AnaM1 a întrebat:

Iubitul meu mereu când ne întâlnim vrea telefonul meu. I-am întrebat mereu de ce mă controlează, dacă are încredere în mine, dar mereu evită să-mi răspundă.

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna happy
Nu are suficienta incredere in tine, chiar daca tu-i spui un el tot simte nevoia sa te verifice. Pai nu ramane nimic de facut decat sa vorbesti sincer cu el sa vezi ce zice!
Bafta! happy
fundita? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Data viitoare să nu mai faci asta dragă Maria, toţi avem nevoie de intimitate.
Relaţia voastră nu este bazată pe încredere.

| ClauA17 a răspuns:

Poate ca are incredere in tine dar totusi vrea sa vada cu cine ai vorbit. nu neaparat ca nu are incredere in tine, sau poate este gelos.