| Love001 a întrebat:

iubitului meu nu ii place sa fac pe dura cu el cand ne certam si imi spune mereu sa gasesc ceva cu care sa il fac sa isi regrete greseala si sa isi dea seama ca a gresit cu adevarat... Ce credeti ca ar trebui sa fac (avand in vedere ca, cateodata imi face niste faze de care nu ma pot stapani sa nu ma enervez iar accestea sunt facute numai cand nu suntem fata in fata)?

Răspuns Câştigător
| fihao a răspuns:

Atata timp cat isi da seama ca o faci intentionat ar trebui sa isi dea seama si ca o faci pentru ca il iubesti incearca sa te calmezi si daca contiunua acele faze stii ce ai de facut...Mult Succes funda?