| loolaa13 a întrebat:

La 12 ani e normal sa porti sutien marimea 70B fara burete nici un pic? adica vi se par sanii mari pentru varsta asta sau prea mici? pentru cine nu cunoaste marimile uitati cum arata 70B http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:26&biw=1276&bih=528. Cateodata ma dor sanii. Poate fi din cauza ca nu stau fara sutien decat noaptea? Se vad foarte naspa fara el.

Răspuns Câştigător
| annk_6204 a răspuns:

Buna! Normal ca da. daca asta este marimea ta la sutien:d.Iar sanii sunt f dezvoltati pentru aceasta varsta. Daca te mai uiti la tv [odata am vazut da "Te pui cu blondele"] o sa vezi fete de 12 ani care nici nu prea au sani.Serios...si eu am 12 ani si am aceeasi cupa ca tineblushing. Si de aia stiu:p.puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| stancium1 a răspuns:

Vroiai sa te dai mare ca esti ţâţoasă? cool

| CocoM a răspuns:

Waaa.eu am 13 ani si inca nu am trecut de bustiera :-s

| paulina12 a răspuns:

Nu iti fa griji fiecare se dezvolta in felul sau datorita organismului si eu am colege in clasa care au sanii mai dezvoltati de la 12 ani si eu am 15 si nu te ingrijora

| Dolceboy a răspuns:

Mai ramane sa va puneti tatele pe aici...

| Liviu a răspuns:

thinking Minorele astea.
Ce le dati ma sa manance?

| Bombonica1 a răspuns:

Eu port 85B la 13tongueDa.normal ca e normallaughing.