| Iuuuliiia a întrebat:

:*. La facebook am vazut la unii oameni ca isi fac grupuri de prieteni [de ex. Best friends, si adauga acolo prietenii in loc sa-i adauge la Prieten] stie cineva cum se face?big grin.[funda love struck]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună. :* Unde ai Prieteni îţi apare un creion iar când ţi apăsat pe el îţi scrie aşa :,, Editează lista cu familie, prieteni şi relaţiile". Dai acolo şi te uiţi jos, la prieteni importanţi, iar jos îţi apare Creează o listă nouă, dai acolo, scrii ce nume vrei să aibă lista nouă şi gata. Sper că te-am ajutat! :*