| ćůρĸåćåĸę a întrebat:

La IPhone se poate pune card de memorie? Sau are el memoria atat de mare incat sa incapa si poze si melodii si videoclipuri? As vrea sa imi mai spuneti cam cat costa un IPhone 4happyMultumesc >mult:d

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Are el memorie incorporata MARE :16GB, 32 GB. Incap multe poze, videoclipuri, melodii si aplicatii in memoria lui interna. Cel mai bun pret la liber l-am gasit aici: http://mobile123.ro/index.php?route=product/product&product_id=213
Costa 2.298 Ron.
Bafta!