| Pumba a întrebat:

La scoala am facut o tombola de Craciun, si eu trebuie sa dau cadou unui baiat. Aveti idee ce i-as putea darui? Fundita si vot! [clasa a XI-a]

Răspuns Câştigător
| AncaMadalina a răspuns:

Ce dragutlaughing Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine.Incearca sa vorbesti cu el sa vezi cam ce ii place si ce isi doreste,daca spune ca nu conteaza cadoul cumpara-i o esarfa, un fes funky sau stiu eu, ceva simbolic, nu trebuie neaparat sa aiba valoare materiala, gestul conteazalaughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de varsta. ii poti lua o minge de fotbal daca ii place fotbalul dar cred ca este destul de comun acest cadou.o bratara draguta, un lant, un plus ceva care sa-l aiba amintire de la tine. un ceas de birou, un parfum ceva mai deosebit, cum a spus si mai devreme anca:o esarfa. sau te poti duce la un magazin cu, cadouri gen:multe chestii de birou, etc etc si gasesti tu