| zuziOoO a întrebat:

la scoala m-am inscrias intr-o activitate numita curatenia acasa si la scoala si mi s-a dat sarcina de a realiza un videoclip cu poze despre curatenie ,sau copii care nu sunt tocmai ingrijiti si chestii din astea as avea nevoie de cate va poze din care sa ma inspir,lasati link pls sau dati-mi voi idei in scris.thx:*

1 răspuns:
| Cocolinnutza a răspuns:

Pai eu as zice sa faci tu pozele sau videoclipurile cu telefonul sau cu aparatu foto, te plimbi prin oras si vezi ce ti se pare mai interesanthappy