| andreea7mey a întrebat:

Buna la toata lumea. Ceea ce urmeaza sa va cer nu este tocmai un raspuns la o intrebare dar sper sa primesc la fel de multe raspunsuri.
Vreau ca toti cei care dau cu ochii de aceasta cerinta sa isi imagineze cate un personaj supranatural pe care sa il inventeze singur. Ceva care nu a mai aparut in carti sau filme pana acum gen vampiri varcolaci vrajitoare etc. Imaginati-va ceva nou si diferit cu puteri supraomenesti

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi imaginea o barza cu cap de leu, cu coada de peste si cioc de pelican, cu penele de aur care sa traga cu raze X pe ochi si sa aiba penele de aur.(daca tot e ciudata, macar saraca sa aiba de unde scoate verzisori) laughing

| HappyKiddd a răspuns:

Imi imaginez un hobbit(sau ma rog ceva de genu'), mic de statura(1 m ), ce sufla gheata cu o coada stufoasa care are tepi, cu urechi verzi, cu picioarele ca la paianjen si cu mainile care se modeleaza dupa propriul plac.(puteri supranaturale: citeste gandurile,''ghiceste in stele''laughing si poate zbura doar la intuneric) Funda?

| xxxRob3rtaxxx a răspuns:

Imi imaginez un lup care sufla foc, cu aripi de inger, cu coada de leu si cu ochi de pisica...laughing in imaginatia mea arata bine...big grin