| alina2975 a întrebat:

Bună la toți.Am o problemă și vă rog mult să nu ignorați. Mai de mult mi-a plăcut un băiat.Să vă spun sincer cam făcea mișto de mine, de aici zicea că mă place după deja putea să se râdă de mine spunând cuvinte urîte.În fine, am trecut peste asta, parcă îl uitasem.Recent mi-am făcut o prietenă care tot îi place de el. Și azi efectiv prietena dată îmi spunea că băiatul respectiv i-a spus că o place și sunt și împreună. Efectiv am început să plâng și mă gândesc de ce ea și nu eu.Nu suport să văd toată asta.Ce să fac mai departe? O urăsc pe prietena mea.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Reciteste fraza in care spui ca facea misto de tine, si spune-mi, de ce ai vrea sa ai o relatie cu o asemenea persoana? Nu exista asa ceva, daca face misto de tine inseamna ca nici macar nu te respecta, dar sa vrea sa fie cu tine. Prietena ta ar fi trebuit sa stie aceste lucruri, ca nici ea sa nu fie cu o asemenea persoana.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Băieți de genul vor fetele... Și după ne bagă pe toți în aceeași oală cum că toți suntem la fel.

| Rihanna20B a răspuns:

Nu o urî degeaba! Nu e vinovata de nimic fata. Poate el nu a avut sentimente de iubire pentru tine. Nu tu decizi ce trebuie să simtă fiecare. Toți suntem liberi. În plus vei găsii și tu pe cineva.