| SaRRaMea a întrebat:

Buna la toti.cine poate sa imi zica in ce filme a jucat Ian Somerhalder dar sa fie drama sau comedie sau ceva de genul acesta. DAU FUNDA.
(PS) nu vreau The Vampire Diaries (l-am vazut deja)

Răspuns Câştigător
| denisadni a răspuns:

Boone Carlyle - serial Lost
Young Americans- Hamilton Flemming, fiul directorului unei prestigioase școli
. În 2002, alături de James Van Der Beek, Shannyn Sossoman și Jessica Biel a jucat personajul gay, Paul Denton, în serialul The Rules of Attraction

1 răspuns:
| Hater a răspuns:

How to Make Love to a Woman - comedie. The Tournament - actiune. Wake - drama/romance. The Rules of Attraction - comedy/romance. Changing Hearts - comedy/romance.