| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Buna la toti!
Tocmai am primit un IPOD touch (apple) si as vrea sa stiu cum pot sa ii activez internetul.
o alta problema ar fi cea legate de aplicatii, daca incerc sa downloadez o aplicatie pentru ipod de pe ITUNES, imi trebuie cont; am incercat sa-mi fac unul, dar imi trebuie numarul de card, dar nu am card.
help me!
daca stiti alte chestii interesant pe ipod pe care le-as putea folosi atunci doar raspundeti.
thanx to all!

2 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Ca sa iti faci cont pe iTunes iti trebuie card pentru a putea platii melodiile. ei, nu accepta pirateria.

pace!

| Frozen a răspuns:

Din cate stiu eu iti trebuie conectiune Wi-Fi pentru net