| Anaasstasssssiaa a întrebat:

La Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir, Cluj Napoca, DREPT se da admitere? Și dacă da, din ce? Este mai greu sau mai ușor decât la UBB?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti verifica brosura de admitere:
http://www.dimitriecantemir.ro/wp-content/uploads/brosura_admitere2020.pdf

Nu zice de examen, doar de dosar.

| Anaasstasssssiaa explică (pentru DoarBogdan):

Chiar m-am uitat și nu înțelegeam de ce nu zice nimic de examen, dar îți mulțumesc! happy ar fi prea frumos sa nu fie vorba de admitere laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Anaasstasssssiaa):

Pai admitere o sa fie, dar din media de la bac (din cate as intelege eu).

Mult succes iti doresc! ^_^ Si nu uita, tinteste mereu mai sus decat ai putea, o sa iti fie mult mai usor sa cobori decat sa urci!

| Anaasstasssssiaa explică (pentru DoarBogdan):

Mulțumesc din suflet!