| D0zzz a întrebat:

Laba piciorului imi transpira foarte mult vara, ca si palmele. Am niste pantofi superbi cu toc care au decupaj la degete. Ce pot face sa nu imi mai alunece piciorul in fata si sa nu-mi mai transpire piciorul?

4 răspunsuri:
| myiau a răspuns:

Sunt niste (talpici) care se pun pe pantof, interior, de silicon. sunt foarte bune. ar trebui sa.i gasesti in magazine de papucihappy succes

| smartboywhohatesschool a răspuns:

Este un fel de pudra speciala care da o aderenta piciodului(ca un fel de praf de creta) doar ca are si un miros placut si proprietati antibacteriene adica nu iti mai transpira piciorul asa mult. oricum incearca sa fi cat mai relaxata si cat mai pozitiva. emotivitatea ar putea fi cauza transpiratiei in exces.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan stratul de zapada masoara 4-5 m.

| malyina a răspuns:

Pentru transpiratia piciorului iti recomand pudra de la Odaban. Este foarte eficienta. O gasesti aici http://www.antitranspiratie.ro/.