| Yooana a întrebat:

lamuriti'ma si pe mine cu ceva. de ce imi apare pe wall pe facebook de ex." maria ana a raspuns la o intrebare despre maria ana" si acea persoana sunt eu sa zicem. dar eu nu am ras la acea intrebare. stiti sa-mi spuneti cine ras la intrebari? va dau un ex de pe fb" Ai vrea sa o tunzi pe maria ana? si raspunsul este:
"dalaughing...ca ma-nebunit la scoalarolling on the floor...glumeam pisicuta:*:*" deci.CINE RASPUNDE LA INTREBARI? ce eu una nutongue
multumesc

1 răspuns:
| DarkDV a răspuns:

Asa mi se int si mie. poate e vreun bug. sper ca te-am ajutatwinking