| alyad a întrebat:

( Liceul Teoretic " Mihai Eminescu " Iasi ) Stiu ca se face germana, franceza, engleza. Pentru a intra la intensiv engleza stiu ca se dadea un test, este adevarat?
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca se mai da, vorbeste cu profesoara de engleza si te programeaza la inceputul anului scolar la test de aptitudini limba straina. Daca te faci remarcata intri in clasa speciala de limbi straine. Concursuri, olimpiade, concursuri diverse. Noroc bun!