| DanielaElla a întrebat:

Locuiesc in orasul Oradea jud Bihor si as vrea sa merg cu gasca undeva la o cabana unde sa fim doar noi si sa dam muzica tare, sa facem ce vrem, dar as vrea undeva in apropiere.Bratca,Valea Draganului,Suncuius, ceva de genu, dar nu gasesc cabana de inchiriat...si nu as vrea sa stam la pensiune ci sa fim numai noi. Stiti voi vreo cabana ceva mai prin apropiere? FUnda

1 răspuns:
| alinush21 a răspuns:

Veniti la Suceava! avem destule plus ca aveti unde urla pana ce ramaneti fara glas!