| TeUrSsCsYtEiUbEsC a întrebat:

looommeeee
cum fac inimiorile alea negre, astea♥♥♥♥♥♥♥?

Răspuns Câştigător
| Linda100 a răspuns:

Ia uite aici http://www.eroic-center.com/2010/06/semne-hi5.html Gasesti tot ce-ti trebuie! Dupa pararea mea nu cred ca se pot face la tastatura ca smile-ul.

3 răspunsuri:
| sceptic a răspuns:

Doar prin copy/paste potibatting eyelashes

| beautifulkiss a răspuns:

Buna acestea le gasesti in calculatorul tau.Dai click pe start-all programs-accessories-system tools-character map.Acolo dai 2click pe semnul dorit dai copy si acolo unde vrei sa-l folosesti dai paste. Sper ca ai inteles si ca te-am ajutat.

| Biiiiiia a răspuns:

Trebuie sa ai beculetul acela de la "Num Lock" deschis.
Apoi apesi in acelasi timp tasta "alt" + tasta 3.si iti ies inimioarele.♥