| Dennx3 a întrebat:

Buna lume. As vrea sa va intreb ceva. Mi-am cumparat de curand un Samsung Galaxy Grand, si de cateva zile nu-mi mai merg datele mobile. In primele zile mi-a mers, dar dupa am cam umblat prin setari, si nu stiu ce am facut. Am cautat pe net setarile pentru el, dar n-am gasit nimic. Si da, am net. Am verificat de 3 ori. Vreau sa stiti ca sunt pe Vodafone. Nu inteleg ce are. Funda. Multumesc frumos.

1 răspuns:
| Rolitech98 a răspuns:

Trebuia sa primesti un sms cu setile de la Vodafone.
Da-i resetare din fabrica si vei primi sms de la ei cu setarile.