| Notmyaccount a întrebat:

Buna, Lume! Astazi, o profesoara a cazut chiar in fata mea, iar eu am inceput sa rad. In apararea mea, a aratat foarte caraghios. De parca nu era de ajuns ca efectiv am cazut si eu langa ea de ras, am mai si intrebat-o, daca ne-a dat un exemplu pentru caderea libera la fizica si care a fost energia cinetica si alte glume idioate, ea fiind profa de fizica laughing. S-a aflat repede si toti profesorii s-au luat de mine si chiar ma simt prost, fiindca, la naiba, am 17 ani aproape si tot rad in cele mai nepotrivite momente. Sa-mi cer scuze? Sau ce sa fac sa ies cumva din situatia asta?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca ai ras nu era asa mare problema ca e o reactie involuntara dar glumele alea chiar au fost de prost gust, e totusi profesoara ta, trebuie sa ai respect, bine ti-au facut ca ti-au zis ce ti-au zis.

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuia sa-ti fii ceri scuze imediat...acum s-ar putea sa fie cam tarziu.

| Andreeush a răspuns:

Normal că trebuie să îți ceri scuze.
Tu cum te-ai simți dacă te-ai fi împiedicat și alte persoane ar fi început să râdă de tine? Si pe lângă asta să facă și glume pe seama ta.

| Plato a răspuns:

Pe de-o parte te inteleg, si eu rad in momente proaste.
Evident trebuie sa-ti ceri scuze, si puteai sa razi (daca chiar nu rezistai) dar fara sa faci glume pe asta, nu ai statutul care sa-ti permita, nu crezi?

| FaraNumePls a răspuns:

Nu-mi dau seama ce esti, dar sigur esti can nesim... rolling on the floor cere ti scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii vorba aia, nu important e cine rade primul, ci ultimul, Tinand cont ca ea are catalogul si pixu, si tu nimic laughing) succes