| justinbieberlove_5872 a întrebat:

Buna lumee! il ador mult pe justin bieber si as vrea sa-mi raspundeti daca vreti cand o sa aiba concert in bucuresti sigur o sa ma duc in fiecare seara il visez si cat costa un bilet la concertul lui? tanks poowpici.

11 răspunsuri:
| dreamout a răspuns:

BlackStar, esti gripat/a?laughing

Draga jastin fan, te anunt cu mare parere de rau, ca mai mult de jumatate din adolescente au aceleasi sentimente (oh go on) si vise ca tine...OMGGG jaastiinnn,...o sa ma casatoresc cu elday dreaming
Nu cred ca va veni in Romania prea curand, insa daca va veni preturile vor fi facute publice pe site-ul lui(daca are asa ceva) sau pe forumul unui fan-club:d
take carE:X

| arhanghelu a răspuns:

Yaks...biber...nu cumva vrei detalii si despre nicolae guta.thinking

| arhanghelu a răspuns:

Uite may.ai primit raspuns de la florin salamwinking

| sweettyyyy a răspuns:

Dupa ce vei vedea video-ul acesta cred ca nu vei mai fi asa obsedata, mai bine spus dezamagita`! http://www.youtube.com/watch?v=d9OX_ssZWlY&feature=player_embedded

| KodrutZ a răspuns:

O sa coste suficient cit sa nu isi permita toti mucea astia de nu mai pot de el de la noi, asa ca nu il vad prin.ro prea curind. Pe de alta parte, s-ar putea sa umple mucosul de biberon un stadion destul de usor, asa ca ia si pune-ti alocatia deoparte - poate-poate...

| LoveYouR a răspuns:

Buna! Aboneaza`te la Newlestterwinkingam inteles ca nu mai vine, pentru. ca m`am uitat pe un site cu concertele din 2011 in Romania, dar el nu era pe acolowinkingsi eu care credeam ca o sa vn in Romania, si un bilet in primul lrand este 350 lei iar in ultimul rand este ca si cum ai sta acasa este 150 lei, eu una imi iau bilet in primul rand daca nu tsau acasawinkingDar nu mai vine!crying

| AdamBlack a răspuns:

Si crezi ca parintilor tai le pasa de justin biberon? ei pot cu banii aia sa iti cumpere *tusit*un creier*tusit* ...sau mancare pentru 2 luni sau mai mult.
straight face ce a ajuns lumea...acu vor sa asculte *tusit*o femeie*tusit* care se crede baiat.
sa vezi ce revolta o sa fie...o sa imi iau bilet numai sa arunc cu rosii in el.

| Tasya05 a răspuns:

Buna! Si eu sunt un fan innebunit dupa Bieber :x pur si simplu il ador si il visez app infiecare seara :x
Si am auzit ca va avea un concert in Bucurestii in Aprilie dar faza e ca app s-a tarminat luna aprilie si nu a mai venit.:(:(:((
http://www.google.ro/......http?/url
Si cred ca biletul o sa coste in jur de 200 lei.cam asa;);)

E hai ca e penal =]] te faci de ras... nu comentez mai mult.ar fi multe de zis dar ma abtin :]]

| Deea_9987 a răspuns:

Am auzit că vine în vară. Ar fi prea frumos. love struck Dar cum spune si geolyna. nu am vazut Romania la turneul lui Justin crying(((

| ADE_1707 a răspuns:

O sa aiba un concert la vara.tongue