| Ingridd22 a întrebat:

M.am certat cu cea mai buna prietena din cauza unei fete care i. a zis ca eu o barfesc si acum ea nu mai vorbeste cu minesad. Vreau sa ma impac cu ea dar nu stiu cum!
Un micuts ajutor?big grin
Dau funda!:*

5 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, daca ii esti prietena inseamna ca nu o barfesti. Spune-i ca nu ai vorbit-o pe la spate, si ca fata aia e geloasa pe prietenia voastra(probabil ca asa e). Incearca sa ii faci un cadouas micut.

| Roxana0606 a răspuns:

Hey! Vb cu fata care i-a spus ca o barfesti pe mess si apoi cand recunoaste ca nu ai barfit-o da-i conv prietenei tale big grin

| Alekssa a răspuns:

Mi-e mi s-a intamplat si am reactionat asa:
I-am spus ca ii pot dovedi ca nu este asa
Ca fata aceea a mintit
Si o poti ruga din suflet daca crezi ca ea merita
Eu asa am reactionat si am luat-o si in brate iar acum suntem cele mai buna prietene. Fundaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca n-ai barfit-o vorbeste cu ea si explica-i in schimb daca ai facut-o ar fi frumos sa-i ceri scuze.

| Lemonstyle a răspuns:

Spune-i ca nu este adevarat ce a spus acea fata si daca chiar esti cea mai buna prietena a ei inseamna ca te va crede. sper ca te-am ajutat!