| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

m-am indragostit de cel mai bun prieten al meu.De mica visam ca prietenul meu sa aiba ochi albastri, iar el ii are si se vad de la 100 de metri

Saptamina trecuta l-am intrebat de cine ii place si el ca a spus:Ti-o spun pentru ca imi este cea mai buna prietena, o plac pe Olga

Cind am auzit a cazut cerul pe mine, dar zimbeam in continuare ca el sa nu isi deie seama.Si el l-a rindul lui m-a intrebat pe cine plac. Iar eu i-am spus:Nu iti pot spune. El auzind asta s-a suparat putin.

Aseara pe mess el ma intreba si ma ruga sa ii spun pe cine plac. Iar eu nemaiputind i-am spus:Nu am vrut sa se ajunga la asta, imi pare rau.Stiu ca acum spunindu-ti pe cine plac, se va rupe toate relatiile noastre de prietenie, pentru ca stiu ca o placi pe Olga, dar eu te plac pe tine"

El:Eu nu o mai plac pe Olga

Eu:Nu cred

El:Crede-ma

Eu:vrei sa uiti ce ti-am zis? Ca eu deam stiu ca te gindesti ca iaka inca o proasta care imbla dupa mine

El:Nu sa nu crezi asa ceva, bine eu plec mai vorbim miine.

Ce credeti?

El e genul de baiat hazliu, si cind ies cu el in oras nu vreau acasa, nu pot termina vorba cu el si ne ridem intruna. E atit de dragut
Ce sa fac?

1 răspuns:
| DennDee a răspuns:

Pai ramaneti prieteni in continuare, poate si el te place... happy