| SanautanuMiai a întrebat:

M-am intepat intr-un cui ruginit acum 2-3 zile. Dupa 1 ora ce m-am intepat a inceput sa ma doara cam tare (m-am intepat cam jumate), am fost la doctorul de familie si mi-au dat niste pastile, deoarece nu aveau vaccin anti-titanus, am luat pastilele, iar dupa o ora mi-a mai trecut dar totusi tot ma durea, asa ca am chemat salvearea sa ma duca la urgente sa imi faca vaccinul antititanus, mi l-a facut cu succes dar pana si in ziua de azi ma doare, acum 30 min a inceput sa ma doara si gamba, ce ziceti, oare imi revin? Mi-e cam frica de raspuns, talpa in locul unde m-am intepat ma doare foarte tare, va rog ajutati-ma, am 50 de ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RAY a răspuns:

De ce nu intrebati medicul dvs, TPU nu este cabinet medical