| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Buna! M-am mutat intr-un alt oras si n-am cu cine iesi si stau si ma gandesc vara trecuta cat de mult m-am distrat cu niste prieteni pe care i-am pierdut din vina mea si mai nu plang, efectiv eram tot la un prieten acasa mai veneau si cateva prietene. Tin minte cum puneam cheta de tigari si vorbeam de ale noastre, mergeam pe dig dupa care coboram digul sa nu ne vada lumea sa ne luam tigar. Odata am fost cu 3-4 prieteni si face o fata, hai sa ne luam stalinskaya ne-am luat iar ea s-a imbatat si a trebuit sa o duc pana acasa sau cand eram la un prieten acasa si am incercat sa pornim masina in curte dupa care am facut doar gropi si urme si l-au prins parintio cand au venit din vacanta. Erau momente perfecte, momente in care nu stiam ce prieteni buni, ne ajutam reciproc, mergeam cu bicicleta pana la bunicii sai, 12 km in soare, erau cele mai frumoase momente din viata mea si in prezent stau singur si mai nu plang ca i-am pierdut, ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti faci prieteni noi!
Asa ar face un tanar sociabil din fire, ca tine. Prietenii ti-i faci si te simti bine in prezenta lor, daca nu, ii schimbi.

| Mirel4412 a răspuns:

Asta e viata, si eu si multi de aici am pierdut "prieteni de vara".

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc explică:

Erau amintiri care ma faceau sa ma simt cel mai bine,e logic ca nu e bine sa fumezi sau sa bei, dar eram si cuminti, invatam ne ascultam parinti, tot, am fost la strand uri cu ei