| A0n1mUL a întrebat:

m-am transferat. la alt liceu sunt in clasa a 9-a.
nu sunt sigur pe mine. si am un nume de familie care seamana cu un cuvant caraghios. credeti ca noi colegi o sa isi bata joc de mine? nu sunt nesimtit, arat bine. imi place sa imi fac prieteni. si liceul ala e un liceu de elita. credeti ca o sa isi bata cineva joc de mine?

1 răspuns:
| strawberrycool14 a răspuns:

Buna! Sunt sigura ca daca te porti frumos cu ei nu o sa-si bata joc de tine deloc! Ai incredere, ca nu o sa se intample nimic! Fii curajos, caci numai asa iti faci prieteni si esti perceput de lume ca fiind o persoana buna la suflet!