| Adry05 a întrebat:

Buna!:* M-am uitat utilizatorii suspendati sa vad pe cine a mai suspendat sefa site-ului si am vazut la unu ca a fost suspendat si scrie "pentru abuz de voturi" adica?laughing Si daca puteti sa-mi ziceti si mie motivele pentru care poti fi suspendat?big grin Multumesc:* dau si funditalove struck [+voturi bineinteleshee hee]
P. S. intreb doar din curiozitate.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Exista unii, carora li se pune pata pe cineva (cu motiv sau fara), si atunci voteaza toate raspunsurile (indiferent de continutul lor) utilizatorului respectiv cu calificative negative. Dar si daca acorzi doar voturi pozitive aceluiasi utilizator saptamani-luni la rand (de obicei acest lucru fac cei cu mai multe conturi), poti sa fii suspendat. Tot abuz de voturi se numeste.
Succes! Numai bine!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A dat voturi din belșug, mai exact stupid/nefolositor la răspunsuri care erau valoroase!
Pa, pa.