| Emilia23 a întrebat:

ma ajutati si pe minepuppy dog eyes? Va rog! Deci, la mess, eu am schimbat numele tuturor si am pus cum vreau eu, dar nu imi apare! imi apare idul sad. inainte imi aparea cum i-am scris eu. acum de ce nu imi mai apare? Cum fac sa imi apara cum i-am scris eu?. FUNDA! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| agentul007 a răspuns:

Messenger (sus in stanga)=>preference=>apperance si ai aici jos "for each content, show":
1.nickname or first and last name
2. yahoo id

1 răspuns:
| Against a răspuns:

Am şi eu aceeaşi problemă ca a ta... posibil să fie de la messenger.