| Lorena a întrebat:

Buna!happy

Ma costa ceva daca imi fac cont pe IMVU?big grin

Fundita pentru primul raspuns corect!love struck

Multumesc!love struckkiss

Răspuns Câştigător
| SheCanFlyy a răspuns:

Nu, nu te costa ca sa iti faci cont pe IMVU, dar va trebuii sa platesti mai incolo, in joc pentru sa primesti bani, sa iti cumperri haine, sa iti faci coafuri si multe chestii, Practic cand iti faci cont, primesti bani, daca urmezi anumite pasuri, dar dupa cand o sa ii cheltuiesti, va trebuii sa platesti pentru sa primesti iar bani.
Succes

1 răspuns:
| Adda_5686 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic e exact ca un joc numai ca interactionezi cu alte persoane, insa la un moment dat o sa devina destul de plictisitor