| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna ma duceam la agentia EVEREST langa Ase si ma oprit un domn de pe intersectie bastiliei parca si a zis un domn foarte dragut asa parea ma rog " Buna ziua acceasta este fetita dumneavoastra" Mama: Da ea este laughing am pus emoticon ca a ras
Si a zis ca e de la Antena1 si cauta 53 de copii si zice sa im faca un Zoom pe fata ca sunt foarte frumoasa si etc si am intrebat cum ma cheama si apoi sediul era intr-o scara de bloc mama ma oprit ca intarziam la aia pana la urma ma mai gandim stiti de ce nu? 34 de milioane e adevarat ca el cauta 53 de copii sau e stiti voi ce

2 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Baai.si pe mine m-a oprit odata...si cerea bani sa te inscristraight face clar ca era... fals! doar ca sa ti ia banii!
dar eu zic sa incerci.

| micurutza2005 a răspuns:

Mda ce teapa vrei sa-ti ieilaughing daca nu ai ce lucra numai sa crezi in ce zic altii ce te racoleaza pe strada...na incearca...