| Cristina_3547 a întrebat:

Ma gandeam sa merg maine sa ma tund...si nu stiu cum.
Am parul mai jos de umeri, tuns putin in scari.Mereu am avut parul drept dar de cand m-am tuns in scari am o parte din par ondulat (suvitele mai scurte iar alea mai lungi sunt drepte)si nu imi place deloc.
Vreau sa imi ia macar din varfurile despicate dar imi e tare frica ca atunci o sa am tot parul ondulat, scurt si urat:-s Cum sa ma tund?

2 răspunsuri:
| alessyca a răspuns:

Www.taaz.com

poate te ajuta

| Elena_9796 a răspuns:

Incearca bobhappy
sau da`te cu placa...
oricum daca ai parul drept trebuie sa nu fie tuns in scari ca si eu am aceeasi problema. dar mie nu imi place bob.
vreau sa ma tund drept[adica nu in scari.sa fie la aceeasi scara]. ceva in genu cum e hannah montana din sezonu 3. dar mai astept putin sa creasca ca sa pot sa ma tund asa
sau poti incerca si tu sa ti`l faci la aceeasi scara, dar putin mai scurt.atunci sigur o sa iti stea mai binehappy
pupici:*