| Anonimuser123m a întrebat:

Buna, m-a întrebat cineva ce imi place sa fac ca hobby, mie îmi place makeup, se pune asta, adică e un hobby sau nu?

Răspuns Câştigător
| Den1sa a răspuns:

Da, orice iti place sa faci si iti doresti sa devii mai bun este un hobby, iar pe parcurs poate deveni ceva mai mult : )

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sincer, dacă nu vrei să te claseze ca superficială și banală, mai bine te gândești la alt hobby... sigur îți place ție și ceva mai... interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, make up ul este o forma de arta si de proprie exprimare. Sunt multe persoane care fac desene uimitoare pe fața, piept etc. Sau au diferite,, schițe" pentru conturarea sprancenelor sau a eyeliner-ului. happy

| isemilia a răspuns:

Este, de ce sa nu fie?