| Alintush01 a întrebat:

Mă numesc Alina.Am o întrebare dar vă rog nu criticați. Acum vreo 5 luni m-am pus în relație cu un băiat care îmi plăcea foarte mult.Am fost împreună 2 luni și după ne-am despărțit. După nu am ținut legătura vreo lună și acum iar am început să ținem legătura unul cu altul.Eu încă îl iubesc și aș vrea să fim iar împreună.Dar nici de uitat nu îl pot uita, plâng la tot pasul cand ascult muzică sau cand îmi amintesc de el.Ce să fac? Cum să îl uit? Mai am vreo șansă cu el?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vrei să fiți iar împreună, trebuie să fai ceva ca să te reîntâlnești cu el, să faceți ceva împreună, orice, dar împreună. Astfel dacă vrei să ai o șansă, șansa aceea o creezi tu, făcând ceva, nu plângând. Dacă vrei să îl uiți, cauți alt băiat și îți creezi altă șansă cu acel băiat, acela nou. Ai aceste două șanse, pe care doar tu le poți crea. Altă șansă ai, să tot plângi, toată viața.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi normal că nu-l uiți dacă tot reiei legătura cu el. și de unde să știm dacă sai sau nu șanse din moment ce nu știm nimic despre situație wtf

| Andreeush a răspuns:

Ai încercat să vorbești cu el?