| oOBiiuKillYouOo a întrebat:

Ma numesc Bianca, am 15 ani, traiesc in Ploiesti. Sunt o fata singuratica, pesimista. Am 1.66 si 52 de kg, in general ascult rock. Vreau sa ma tund un stil emo si nu stiu ce culoare sa-mi fac parul, ma puteti ajuta sa ma decid intre negru cu varfuri turcoaz, albastru, verde si mov si daca e cineva din Ploiesti ce magazine mi-ati recomanda pentru persoane fe genul meu [ emo]?

Răspuns Câştigător
| FuckYoUmEn a răspuns:

Http://yve.ro/cele-mai-potrivite-suvite-colorate-pentru-brunete-2013/ Ai aici un link cu cele mai potrivite suvite colorate 2013 Sper ca te-am ajutat Succes FUNDA :D?

2 răspunsuri:
| MadalinaaIoana a răspuns:

De ce stilul emo? E urat, nu ii sta bine unei fete. parerea mea.Mai bine incearca sa vorbesti si tu mai mult cu o anumita fata din clasa ta, sa ai o prietena buna, sa vorbiti mereu, sa vina pe la tine sau tu pe la ea, sa cititi impreuna reviste despre moda, sa va dati cu parerea, sa vorbiti despre baieti ( asa cum fac eu cu prietena mea, ma inteleg super bine cu ea )
Ce zici?

| oOBiiuKillYouOo explică (pentru MadalinaaIoana):

Pai acest stil ma reprezina. Scumpa nu inseamna ca eu nu am prieteni, ba chiar am si un 'cel mai bun prieten' cu care vorbesc despre orice. Cum te intelegi tu cu prietena ta asa ma inteleg si eu cu prietenul si retul prietenilor mei. Si apropo eu consider ca si fetelor le sta bine cu acest stil. Conteaza sa te simti tu bine, sa te reprezinte.