| Eaeea a întrebat:

BunahappyMa numesc Gabi, am 12 ani si imi place de un tip care are 15.Nu stiu ce sa cred. S-au intamplat multe.Acum cateva zile am jucat adevar si provocare, si am jucat cu provocari mai(nu stiu cum sa spun)Si i-am pus eu o provocare:Saruta o fata! Pe cine vrei.Eram 5 fete. Una vorbea la telefon, 2 se prosteau iar am mai ramas eu cu una.Si el a mers la cealalta fata si a pupato pe obraz si a venit la mine si m-a sarutat. El nu e genul de tip care sa se mozoleaca cu oricine si chestii d-astea. Dar cand a pus o fata o provocare:Mozoleste'o pe Gabi, el a acceptat.Atunci ploase afara.Si mie imi era foarte frig si eram in camasa unui tip.Si am primit provocare sa-i dau camasa tipului de care'mi place.Si vroiam sa o deschei.Si el:Nu, nu, nu! Stai, ca te ajut eu! Si mi-a dat jos camasa. Dupa am primit camasa inapoi dar tot nu m-a lasat sa ma inchei eu. Faza e, ca el zice, ca acum nu vrea o relatie.alea alea.Si azi, a inceput sa se dea la o prietena.Si m-am simtit foarte foarte prost.Si am inceput sa plang.Si vine la mine:Ce ai patit, Gabi? eu:aa.pai nu prea pot sa zic! Scuze! Poate putin mai tarziu.Si cam atat s-a intamplat. Ce sa fac? Imi place foarte foarte mult de el[Fundita]Va rog, ajutati-ma!big grinSi, pls sa nu ziceti:La 12 ani deja te gandesti la baieti?:O?!

Răspuns Câştigător
| MoreFun a răspuns:

Daca zici ca nu e genul care sa se sărute cu oricine, poate ca într-adevăr te place. Atunci când s-a dat la prietena poate a vrut sa te facă geloasa. Sau poate a vrut sa știe dacă chiar îl placi de vreme ce tu nu i-ai zis. Si dacă a întrebat de ce plângi totuși trebuie sa-l intereseze ce-i cu tine.
Ar trebui sa-i zici ca-l placi si sa vezi ce se întâmpla. Sau dacă nu vrea o relație zi-i măcar sa zică ce simte el pentru. tine, asa vei stii dacă mai are rost sa-l placi.
Succes!

4 răspunsuri:
| Irina28 a răspuns:

Buna Gaby happy
Pai sunt cateva semne dupa mine, poate te place putin si pe tine;
A incercat sa te faca geloasa atunci poate, nu? thinking Incearca ca atunci cand se da pe langa alta sa fii indiferenta, nu ii arata ca il placi, si fii naturala happy
Sper sa mearga big grin

| Anynamee a răspuns:

Fii indiferenta, poate devine gelos
succes! happy

| BebeAlinutsa a răspuns:

Hmmm...nu stiu ce sa zic am cunosct si eu asa un baiatstraight face pr si simplu nu vroia sa se lege la cap cu o relatie dar tot ii placea saa ma amaageask si eu de rusine nu am avut tupeu sa iii zic kl plac.si cum a aflat de la altii asta a fost najpa. mai bine ii zici in fata vezi ce zice probabil de va aprecia mai mult pentru curajul si tupeul avuthappy e posibil s ai o sansa nu fa aceeasi greseala ca minehappy in orice caz eu l-am uitathee hee hmm incearca sa te aranjezi mereu si sa fii misterioasahappy dar in acelasi timp sexy in limita bunului simt ce iiti permite varstabig grin succes smug Funda?smug

| AleXSo a răspuns:

Buna Gabicy.
Uite ce ai putea face:-D...
Incearca sa stai cat mai mult pe langa el, fii foarte deschisa de el.nu-i ascunde ca-l placi. spune-i daca ai ocaziawinking.
Si faza ca se da la o fata probabil vroia sa te faca geloasa find ca te place.
Eu sunt baiat.si marog asta-i parerea meabig grin