| gabriela1hdbl a întrebat:

Ma numesc Gabriela. ce nume sa imi pun la facebook? Adica nu creau sa imi pun numele de familie fiindca l-am avut pana acum big grin ce sa pun la nume si la prenume?

3 răspunsuri:
| Roibu a răspuns:

Salut! Iti poti pune ce nume doresti tu pentru ca Facebook nu are baza de Date sincronizata cu Serviciul de Evidenta Publica adica daca iti pui numele de exemplu Bucuresti Orasi Facebook nu va stii daca este nume real. O a doua posibilitate ar fi sa-ti creezi totusi cont cu numele tau apoi sa-l schimbi din setarile contului Facebook daca nu te descurci ma gasesti pe Facebook profil: Filiasi Ro
Cu Respect! Roibu Constantin utilizator tpu.ro

| gabriela1hdbl explică (pentru Roibu):

Pai stiu astea, dar da mi niste exemple, asta caut big grin :*

| Kreatoru a răspuns:

Gabriela Gabi sau Frumoasa Gabriela I'M Gabriela... big grin