| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Ioana si as vrea sa am nume hi5 cu litere ciudate. M-am saturat de atatea semne si nu mai stiu ce semne sa punsad. Cel mai bun primeste fundawinkingwinking

Răspuns Câştigător
| my_4234 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html

:P

Sper ca te-am ajutat

Bye bye:-h :*

5 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Lasami te rog un mesaj pe privat si iti voi da eu multe :*
Funda? puppy dog eyes

| ŞoSeŢeL a răspuns:

łØΔNΔ daca nu-ti place poti scrie pe net Caractere speciale pentru numele hi5 si dai pe primul ca sunt cu gramada.

| Madaliinaaa a răspuns:

Www.namefunk.com sau daca vrei alte semne lasa-mi un mesaj:*

| georgy_2003 a răspuns:

ισaηa,ĺσaªиaª,IӨΛПΛ,ⓘⓞⓐⓝⓐ sau http://www.minderlegaal.nl/...si iti alegi unu`l care iti place.Spe ca ti-am fost de folos.:*

| mada9_4114 a răspuns:

Íσaήа fundisSa puppy dog eyes?