| kary_9750 a întrebat:

Buna ma numesc karina am 14 ani si vas fi recunoscatoare daca m-ati putea ajuta caut un job in galati impartit pliante pe strada in malluri in poste etc. etc. in weekend sau chiar si in timpu saptamanii cand am timp dupa sc daca m-ati putea ajuta cu un site ceva va multumesc anticipat

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Nu ai dreptul legal! La 16 ani! Mai ai de asteptat 2ani! Mai cere la parinti sau bunici cu imprumut. Dupa care o sa-i dai la prima pensie! Primavara cu Iubire!