| gabytza92_2681 a întrebat:

ma poate ajuta careva si pe mine.Sunt clasa 12 si sunt la mate-info si sunt intr-o mare dilema nu stiu la ce facultate sa dau.Imi puteti da cateva sugestii da ceva daca se poate unde nu sa face mate mai deloc pentru ca sunt satula de ea.Multumesc

3 răspunsuri:
| sagetator a răspuns:

Daca nu vrei mate, mergi la o facultate de litere, de limbi straine, la drept, jurnalism, turism

| gabytza92_2681 explică:

Da ai ideea la ase comert ce se face? Sau ce iesi de acolo?

| MariusP a răspuns:

Stinte umaniste:medicina,relati internationale, drept, turism.succese