| Gelica_Morosanu_1986 a întrebat:

Bună, ma poate ajuta cineva cu niște declarații de dragoste amuzante?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te iubesc și te ador,
Ca pe un pui de curcă chior.

De-am singuri amândoi,
Pe o insulă pustie,
Am face copii o mie,
Stând pe plajă goi.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce nu le compui singur?

| Gelica_Morosanu_1986 explică (pentru Andreeush):

Nu am asa multa inspirație

| Sofer a răspuns:

Ochii tăi strălucesc ca niște diamante, inima arde ca un rubin și fiecare cuvânt se rotește ca o perlă. Te iubesc, comoara mea. Te voi proteja de străinii invidioși și de ochii hapsâni! Nu voi renunța niciodată la o asemenea bogăție fabuloasă și delicată precum tu!

| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

Dimineata nu mananc pentru ca ma gandesc la tine, la pranz nu mananc pentru ca ma gandesc la tine, iar noaptea nu dorm ca mor de foame.