| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Ma puteti ajuta cu o mica traducere din romana in engleza?
Nu, nu vreau sa-mi fac temele pe forum, doar ca vreau sa postez o intrebare pe un forum englezesc si vreau sa fie corect ceea ce scriu.

Uite aici ce vreau sa traduc:
" este ultimul volum al aceste serii, sau autoarea, Becca Fitzpatrick, lucreaza deja la un al patrulea volum? "

Merci anticipat!

Aa si inca ceva, daca stiti sa-mi raspundeti si la intrebare v-as fi recunoscatoare happy

P. >S. Fara Google Translatewinking

Răspuns Câştigător
| Joanne a răspuns:

Is this the last volume of this series or Becca Fitzpatrick, the author, is already working at the forth volume?

Cred ca este corect... In caz ca sunt greseli, eu cred ca tot se intelge ceea ce vrei sa intrebi.

Multa bafta!

4 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

@Ad3lYna, scuza-ma, dar initial nu se postase acea partewinking

| AdelinaPaula a răspuns:

Si...totusi ce trebuie sa traducem? laughing)

| SmileFreedom a răspuns:

Is it the last volume of this series,or the authoress(writer),Becca Fitzpatrick,is already working at the fourth volume?
Eu, din cate stiu, a incheiat seria...

| Ancuuuuuuuuuuu a răspuns:

Is the last volume of this series, or author, Becca Frizpatrick working on a fourth album?