| TheDarkQeen13 a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine cum pun pe facebook sa imi adreseze o intrebare pe ask.fm (stiti voi, un patrat albastru unde scrie ask.fm si langa scrie adreseaza-mi o intrebare, cum distribui linkul ala pe facebook, unde trebuie sa dau )? va rog... dau funda si vot (sper ca ati inteles)

5 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Poți copia simplu link-ul și dai paste pe cronologia de facebook, sau atunci când primești o întrebare, jos în colțul din dreapta al chenarului unde trebuie să dai răspunsul scrie : Distribuie : facebook sau twitter. Tu o să bifezi căsuța cu facebook!
Pa, pa.

| TheDarkQeen13 explică (pentru τττ):

Da, dar daca raspund la intrebare si dau pe distribuie pe facebook, imi distribuie intrebarea, eu vreau ca cei de pe facebook sa imi adreseze o intrebare intelegi?

| τττ a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Atunci faci prima variantă, copiezi link-ul, dai paste pe facebook și gata.

| MoruAndrei a răspuns:

Megi la Setări şi apoi la Widget, acolo găseşti un cod care-l pui pe facebook.

| TheDarkQeen13 explică (pentru MoruAndrei):

Care cod? cum il pun pe facebook?