| Lorenushh a întrebat:

Ma puteti ajuta, va rog, cu urari de "La multi ani"? Este ziua tatalui meu care e departe si vreau sa ii trimit un mesaj extrem de frumos! Multumesc

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

La mulţi ani şi din partea nostră!

| coolgirl2626 a răspuns:

La multi ani dragul meu tata, iti doresc un sincer si calduros la multi ani din partea ficei tale care te iubeste si e mereu alaturi de tine, esti un tata minunat si te iubesc, imi este foarte dor de tine si astept nerabdatoare ziua in care o sa vii acasa. sper sa iti placa, funda?