| Seby232 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog frumos. Luna trecuta am reincarcat 5 euro. in reteaua Orange. iar astazi m-i sau terminat minutele etc. dar inacelasi timp am intrat si in perioada de gratie. imi puteti spune de ce?waiting sau cineva de la Orange. sa ma ajute? sa scap de perioasa:-s. totusi nu mi se pare o chestie interesanta:-s. ma bazam k ma bag si eu in Orange young si primesc sms. nelimitate si acum vad ca am perioada de gratie.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te rugam sa ne spui care este numarul tau de telefon. Verificam si revenim cu un raspuns.

O zi buna,

Orange Helpers

| AlexBpm a răspuns:

Cand esti in perioada de gratie inseamna ca tia expirat valabilitatea credului. Cand vei reincarca aceasta perioada de gratie nu va mia fi si vei putea folosi si acei 5 euro. tot ce trebuie sa faci este sa iti incarci creditul

| Seby232 explică (pentru AlexBpm):

Da mai. da am reincarcat deja luna trecuta. ar trebui sa am macar o luna contul activ. dupa terminarea minutelor etc.

| Seby232 explică (pentru AlexBpm):

Da pai. stiu chestia asta dar. merci oricum dar nu asta vr s-a stiu. totusi. am reincarcat luna trecuta... ar trebui sa am si luna asta contul activ.sad si nu pot reincarca deoarece. sunt intr-o vacanta. si nu sunt prea multe magazine pe aici.:-s si nu am de unde lua cartela.